تبدیل دنده ای استیل 150 قیمت کارخانه 1400

تبدیل دنده ای استیل 150 قیمت کارخانه 1400


تبدیل دنده ای استیل 150 چیست و کاربرد های آن چیست؟!

درباره تبدیل دنده ای استیل 150 بیشتر بدانید!

تبدیل دنده ای استنلس استیل قطعه ای می باشد که در لوله‌ کشی استیل جهت تغییر قطر به کار گرفته می‌شود و بهره گیری از آن در طول مسیر باعث می‌شود تا سیال موجود در لوله از یک مسیر با شعاع کمتر وارد مسیری با شعاع بیشتر و یا بالعکس بشود. در سایز 1/8 اینچ تا سایز 4 اینچ موجود است. از آلیاژ 304 و آلیاژ 316 تولید شده است.
تبدیل دنده ای استنلس استیل یکی از اتصالات پر مصرف در اتصالات دنده‌ ای استیل به شمار می‌ آید که به جهت تغییر سطح مقطع از آن بهره گیری می ‌شود. این گونه از اتصالات استیل در لوله‌ کشی استیل برای تغییر قطر به کار گیری می‌شود و به استفاده آن در طول مسیر باعث می‌شود تا سیال موجود در لوله از یک مسیر با شعاع کمتر وارد مسیری با شعاع بیشتر و یا بالعکس بشود.
کاربرد تبدیل‌های استیل در اتصالات، وقتی مشخص می‌شود که سیال درون لوله از مسیری با سطح مقطع کوچک‌ تر وارد مسیری با سطح مقطع بزرگ ‌تر و یا بالعکس می گردد که این اتفاق باعث به وجود آمدن فشار ناگهانی در مسیر سیال خواهد شد. به همین علت، جهت پیشگیری از ایجاد فشار ناگهانی در مسیر سیستم، باید قطر لوله را به ندرت کاهش داد که این موضوع با بهره گیری از چند تبدیل استیل پشت سر هم میسر خواهد گشت. انواع تبدیل‌های دنده‌ای استیل در سیستم‌ های لوله‌ کشی ساختمان و سیستم تصفیه فاضلاب بسیار پرکاربرد است.