فروش و قیمت لوله استیل 304 (بدون درز و درزدار)

فروش و قیمت لوله استیل 304 (بدون درز و درزدار)


مورد استفاده لوله انتقال دادن سیالات از جایی به جای دیگر می باشد. با نظر به سیال و محیط هایی که لوله در آن نصب می شود آلیاژهای گوناگونی از لوله برگزیده می شود. ما در این مطلب درباره لوله های استیل، لوله استیل 304 و موارد مصرف آن صحبت خواهیم نمود.

درباره لوله استیل 304 بیشتر بدانید!

یکی از نمونه های پرکاربرد لوله استیل، لوله استیل 304 است و در کل پروژه هایی که حرارت زیاد و مواد شیمیایی مصرف شود دیده می شود.
مواد سازنده لوله استیل 304 آلیاژ فولاد کنار 18 درصد کروم و 8 درصد نیکل می باشد که این درصد ها توسط انجمن آهن و فولاد آمریکا مشخص شده است. همانجور که گفتیم این لوله در مقابل حرارت مقاومت می کند اما بهتر است تا درجه حرارت پایین تر از 800 درجه فارنهایت مورد بهره گیری قرار بگیرد، زیرا در دماهای بسیار زیاد کاربید وجود داشته در آلیاژ این استیل رسوب می شود و باعث بروز مشکلاتی خواهد شد.

کاربردهای لوله 304

تجهیزات فرآوری مواد غذایی و لبنیات به ویژه شیر
تولید صندلی، تجهیزات، سینک ظرف‌شویی، فریزر و سایر لوازم آشپزخانه
پنل های معماری همانند نرده ها و حفاظ ها
ذخیره و انتقال بسیاری از مواد شیمیایی
مبدل های حرارتی
تولید اتصال دهنده ها
تولید فنرها و پیچ

لوله استیل گرید 304 و انواع آن!

لوله استیل 304
لوله استیل L304

لوله استیل 304 و کاربرد های آن!

لوله  304 به علت مقاومت در برابر خورده شدن و زنگ نزدن برای قطعاتی که نیاز به جوشکاری، ماشین کاری، سنگ زنی یا پرداخت دارند، بهره برداری می شود. به شکل کلی لوله استیل 304 در صنایع معدنی، شیمیایی، فریزر، غذا و لبنی و دارویی کار برد دارد و به طور گسترده ای در صنایع مانند لبنیات، نوشیدنی و دیگر صنایع غذایی که در آن بهداشت و پاکیزگی از اهمیت بالایی برخوردار است مورد مصرف است ، همچنین در این صنایع ورق استیل نیز مورد استفاده فراوان است.

چیستی لوله استنلس استیل و کاربرد های آن!

لوله استنلس استیل به خاطر اینکه در برابر خوردگی و زنگ زدن مقاومت زیادی دارد یکی از پرکاربرد ترین لوله های مهندسی می باشد. لوله های استنلس استیل و لوله استیل در متریال آلیاژ تولیدی متفاوت می باشند. لوله استیل در صنعت به اسم لوله فولادی معروف است که از ماده فولاد کربن استیل است.
استنلس استیل آلیاژمتفاوتی از آهن است که به نام استیل ضد زنگ نیز شناخته شده است. از افزودن کروم به فولاد معمولی استنلس استیل حاصل می شود. برای مقاومت بیشتر  در مقابل خوردگی می توان مقدار اندکی کروم به فولاد افزود ولی برای دستیابی به لوله ضد زنگ حداقل باید 10/5 درصد کروم به فولاد اضافه کنیم. در آلیاژ استنلس استیل مضاف بر کروم عناصر دیگری مثل مولیبدن و نیکل نیز مورد مصرف است .این عناصر توانایی فرم دهی، شفافیت و مقاومت در مقابل گرما را در این آلیاژ بیشتر می کنند.

لوله لوله استنلس استیل و تعریف صحیح آن!

لوله استیل و انواع آن!

لوله استیل بدون درز : این گونه لوله از استیل 300 تولید می شود و گونه های لوله استیل 304، 316، 321، 310 و لوله دابلکس را شامل است.
لوله استیل درز دار : در تولید این گونه لوله استیل 300 بهره گیری می شود و لوله استیل 304، 316 و لوله دابلکس از انواع آن است.
لوله های استیل 304 ، 316 و دابلکس در دو دسته لوله درز دار و بدون درز موجود هستند.

لوله استیل درز دار

همانجور که گفتیم لوله های  استیل به دو طبقه  درز دار و بدون درز تقسیم بندی می شوند. لوله های درز دار، از روش جوش دادن درز یا لول کردن بدست می آیند فرایندی دقیقا معکوس لوله مانیسمان می باشد. اما در لوله های بدون درز از فرایند جوش دادن استفاده نمی شود و آنها را پس از حرارت به لوله فولادی تغیر شکل می دهند. به همین علت لوله های بدون درز نسبت به لوله های درز دار از کارایی و استحکام بالاتری برخوردارهستند که این لوله ها به اسم سیم لس یا مانیسمان معروف اند.

قیمت لوله استیل 304

جهت استعلام قیمت با کارشناسان فروش بهتاک صنعت تماس بگیرید

021-66141516

021-66313075

021-66313073

09120297467