فروش انواع لوله مانیسمان رده 80 به قیمت مناسب + فیلم آموزشی و قیمت

لوله مانیسمان یا لوله های بدون درز محصولاتی کاربردی و با کیفیت هستند که علاوه بر ضخامت های مختلفی که دارند به نسبت ضخامت هر کدام از مقاومت بالایی برخوردار هستند. لوله سیاه بدون درز از جنس فولاد با کربن پایین تولید می شوند تا در هنگام استفاده انعطاف داشته باشند تا اگر با ضربه های احتمالی مواجه شدند از بین نروند. این محصول طی فرآیند نورد گرم تولید می شوند که از آنها برای خطوط انتقال آب، نفت، گاز و ... استفاده می کنند. برای تولید این محصول شمش را از کوره قوس الکتریکی عبور قرار می دهند تا بتوانند آن را به شکل دلخواه خود در بیاورند. پس از گرم شدن شمش داخل کوره به مرحله سرخ شدن می رسد با استفاده از لخ پرس درون آن را سوراخ می کنند و فولاد گرم شده را با دستگاه اللنگاتور گرد می کنند.

قیمت لوله مانیسمان 4 اینچ رده 80

در این بخش شما شاهد محصولی با کیفیت هستید که توسط بهتاک برای شما قرار داده شده است، لوله مانیسمان 4 اینچ که در رده 80 تولید شده است از استحکام بسیار بالایی برخوردار است.

انواع لوله های مانیسمان

لوله مانیسمان رده 20

لوله مانیسمان رده 40

کاربرد لوله های مانیسمان رده 80

جهت صنایع غذایی

صنایع هیدرولیک و فشار قوی

جهت خطوط نفت و گاز و پتروشیمی

لوله ها تجهیزاتی هستند که برای انتقال سیالات، ساخت مخازن تحت فشار، صنایع نظامی و کاربردهای وسیع دیگری مورد استفاده قرار می گیرند لوله ها از جنبه های گوناگونی از جمله جنس، کاربرد و فرآیند ساخت دسته بندی می شوند. از نظر جنس به دو دسته کلی لوله های فلزی و غیر فلزی تقسیم می شوند. از جمله لوله های فلزی پر کاربرد می توان به لوله های فولادی ، لوله آتشخوار ، چدنی، مسی، آلومینیومی، لوله مانیسمان و سربی و از جمله لوله های غیر فلزی پرکاربرد می توان به لوله های پلیمری، شیشه ای، بتنی و سفالی اشاره کرد.

جهت استعلام قیمت با کارشناسان فروش بهتاک صنعت تماس بگیرید

021-66141516

021-66313075

021-66313073

09120297467