فروش انواع لوله پلی اتیلن قیمت بازار + فیلم آموزشی و قیمت


انواع لوله های پلی اتیلن تک جداره آبرسانی، آبیاری تحت فشار،لوله های گازرسانی ازسایز 20 میلیمتر تا 800 میلیمتر با کاربردهای گسترده با تجهیزات مدرن و تکنولوژی تولید جهانی می باشد . تولیدات در فشار های 4 بار تا 20 بار می باشد. مواد پلی اتیلن PE 100 , PE80 خودرنگ و بی رنگ برای تولید لوله پلی اتیلن بکار می رود. لوله های پلی اتیلن برای انتقال آب،زهکشی،فاضلابی و دیگر مصارف آشامیدنی و صنعتی و مسکونی استفاده می شود. استاندارد های لوله پلی اتیلن ملی و بین اللملی ISIRI14427-2 ، DIN8074 می باشد.

لوله پلی اتیلن یکی از پر مصرف ترین اتواع لوله در صنعت کشاورزی،صنعت آب و فاضلاب و گاز می باشد.لوله پلی اتیلن از مواد پلی اتیلن تولید شده که در پتروشیمی های کشور تولید می شود. این لوله در سایز های مختلف و کاربرد های مختلف تولید می شود،بهمین دلیل بسیار پرمصرف و پرکاربرد است.با توجه به مزایایی که مواد پلی اتیلن دارد،لوله پلی اتیلن نیز مزایای زیادی دارد.

شکل پذیری،قیمت مناسب،مقاوم در برابر ضربه،نور آفتاب، خوردگی مزایای اولیه لوله پلی اتیلن و مواد پلی اتیلن است. باتوجه به اینکه مواد اولیه پلی اتیلن در پتروشیمی های مختلفی در سراسر کشور تولید می شود و دسترسی واحد های تولیدی در استان های مختلف به این مواد اولیه بسیار راحت است،قیمت تمام شده برای مصرف کننده بسیار مناسب و به صرفه است. لوله پلی اتیلن در سایز های کمتر از 5 اینچ به صورت کلافی و شاخه ای قابل تولید است ولی معمولا بصورت کلافی بسته بندی می شود و هر کلاف معمولا 100 یا 50 متر است و بنابر درخواست مصرف کننده نهایی می تواند بیشتر نیز باشد.  همین مطالب اثر زیادی در کاهش هزینه های حمل و نصب این لوله ها دارد. لوله پلی اتیلنی در سایز های کمتر از 5 اینچ کلاف می شوند ولی در سایز های بالاتر از 5 اینچ بصورت شاخه های 6 متری و 12 متری می باشد و بصورت استفاده از رینگ و فلنچ و یا جوش پلی اتیلنی نصب می شود.