ورق استیل 430 بگیر

ورق استیل 430 بگیر


ورق استیل بگیر 430 دارای درصد پایین کربن می باشد و به دلیل داشتن خاصیت مغناطیسی به آن ورق استیل بگیر می گویند. ورق استیل بگیر 430 از انواع ورق استیل ضد زنگ می باشد که به دور صورت مات و براق تولید و عرضه می شود. ورق استیل 430 بگیر در حرارت پایین به خوبی شکل می گیرد. ورق استیل بگیر 430 به دلیل ترکیب با عناصری مانند کروم دارای چگالی 8/7  می باشد. ورق استیل ۴۳۰ ورق استیل ۴۳۰ در کشورهای چین، تایوان، هند و روسیه تولید و وارد ایران میشود که بازرگانی شهرآهن وارد کننده مستقیم انواع ورق استیل بگیر ۴۳۰ می باشد.

مشخصات فنی ورق استیل بگیر

ورق استیل 430 که از فولاد فریتی ضد زنگ 430 به شماره 1.4016 درست شده است، فولاد آن جزو فولادهای کم کربن، نرم و حاوی مقدار قابل توجهی کروم است. مقاومت به خوردگی و گرما، و مغناطیسی بودن آن از ویژگی های اصلی این ورق فولادی است. از دیگر ویژگی های این ورق می توان به شکل پذیری خوب و جوش پذیری نسبتا پایین آن اشاره کرد. از این ورق فولادی می توان در کارهایی مانند ساخت لولا، ساخت وسایل خانگی، ساخت داخل خودروها، ساخت سینک، ساخت پنل های سقفی و ... استفاده کرد.

برای سهولت در پیدا کردن وزن مقاطع فلزی مانند وزن ورق گالوانیزه ،وزن ورق روغنی ، وزن ورق سیاه ، وزن ورق استیل ،وزن تیرآهن ،وزن میلگرد ، وزن نبشی ، وزن سپری ، وزن ناودانی ، وزن تسمه ، وزن آلومینیوم ،وزن قوطی ،وزن چهارپهلو ،وزن شش پر ، وزن لوله گالوانیزه ،وزن لوله سیاه،وزن لوله آهنی ،وزن لوله گازی ،وزن لوله آبی وزن پروفیل ،وزن زد و وزن آهن آلات از جدول وزن آهن آلات زیر استفاده کنید :